Teren inwestycyjny już gotowy

W związku z realizacją projektu pn. „Przygotowanie terenów inwestycyjnych przy ul. Sienkiewicza w Bolkowie, poprzez rozbiórkę budynków magazynowo- produkcyjnych oraz uporządkowanie terenu”, którego wykonawcą była firma ENERGOKON- PLUS z Sosnowca w Bolkowie powstał nowy teren inwestycyjny o pow. 0,41 ha.

W ramach realizacji inwestycji wykonawca za kwotę 232 470,00 zł dokonał rozbiórki 4 zdegradowanych obiektów magazynowo- produkcyjnych, uporządkował teren oraz zainstalował oświetlenie. Dzięki temu przedsiębiorcy otrzymali do wykorzystania atrakcyjny teren w dogodnej lokalizacji z doskonałym dojazdem do drogi ekspresowej S3, dzięki której Bolków jak i cała gmina otrzyma dojazd zarówno na północ kraju jak i do jego wschodnich i zachodnich granic.  Teren objęty projektem przeznaczony jest na działalność produkcyjną lub usługową, zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Obecnie beneficjent planuje wdrożyć działania promocyjne, których efektem będzie pozyskanie inwestora.

Teren inwestycyjny Sienkiewicza Teren inwestycyjny Sienkiewicza

Projekt pn. „Przygotowanie terenów inwestycyjnych przy ul. Sienkiewicza w Bolkowie, poprzez rozbiórkę budynków magazynowo- produkcyjnych oraz uporządkowanie terenu” w ramach Osi Priorytetowej nr 1 „Przedsiębiorstwa i innowacje”, Działania nr 1.3 „Rozwój Przedsiębiorczości” , Poddziałania nr 1.3.1 „Rozwój przedsiębiorczości- konkursy horyzontalne”, Schemat nr 1.3. A  „Przygotowanie terenów inwestycyjnych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Lototyp RPO

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Rozmiar czcionki
Kontrast